понедельник, 19 сентября 2016 г.

Покупки в Лондоні

Тема: Покупки в Лондоні
Мета: закріпити лексичні одиниці з теми «Магазини»; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; стимулювати комунікативну мотивацію шляхом указівки на сферу вживання нової лексики; активізувати мислення, навички і вміння вести бесіду за темою уроку і розвивати вміння працювати в парах; досягти ситуації успіху кожного учасника процесу і його самореалізації.
Тип уроку: урок розвитку навичок і вмінь.
Хід уроку.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.                 Привітання.
Good morning, everybody! Glad to see you.
Answer my question using “Echo”
-                     Are you ready?
-Ready.
-Are you feeling fine?
-Fine.
-                     Is the weather good?
-                     Good.
2.                 Повідомлення теми та мети уроку.
So, let’s start our work! I hope you will be energetic, active, at the lesson. Today we are going to speak about shops.
3.                 Warming up.
1)                Гра “Shops”.
На дошці малюнки магазинів і прикріплені товари. Учні по черзі читають назви товарів і говорять, у якому магазині можна їх купити.
2)                Розвиток діалогічного мовлення.
-                     Діалог “In the shop”.
II. Основна частина уроку
4.                 Групова робота.
Pupils take different words from the box and write.
-                     group - to the department store
-                     group - to the butcher’s
-                     group - to the chemist’s
-                     group - to the newsagent’s
Meet, soap, magazine, toys, dress, toothpaste, chicken, book, boots, pen, sausage, shampoo, bacon, copy-book, medicine, newspaper.
5.                 Подання тексту для читання.
Ex. 2 p. 48.
3)                Етап підготовки до читання.
Ex. 1 р. 48.
Учні розглядають малюнки й відповідають на запитання.
4)                Етап читання.
Учні читають текст і заповнюють таблицю за його змістом.
SHOP
WHERE?
WHAT ТО BUY?



6.                 Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Ех. З р. 49.
Використовуючи підказки, учні по черзі розповідають про описані в тексті магазини.
7.                 Повторення граматичного матеріалу.
Ех. 5 р. 49.
Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі відповідними формами минулого часу.
III. Заключна частина уроку»
8.                 Домашнє завдання.
Підготуватися до контрольної роботи.
9.                 Підведення підсумків уроку.
-                     Was the lesson interesting?
-What would you like the most?
-                     What was difficult?