понедельник, 19 сентября 2016 г.

Покупки в Лондоні

Тема: Покупки в Лондоні
Мета: закріпити лексичні одиниці з теми «Магазини»; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; стимулювати комунікативну мотивацію шляхом указівки на сферу вживання нової лексики; активізувати мислення, навички і вміння вести бесіду за темою уроку і розвивати вміння працювати в парах; досягти ситуації успіху кожного учасника процесу і його самореалізації.
Тип уроку: урок розвитку навичок і вмінь.
Хід уроку.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.                 Привітання.
Good morning, everybody! Glad to see you.
Answer my question using “Echo”
-                     Are you ready?
-Ready.
-Are you feeling fine?
-Fine.
-                     Is the weather good?
-                     Good.
2.                 Повідомлення теми та мети уроку.
So, let’s start our work! I hope you will be energetic, active, at the lesson. Today we are going to speak about shops.
3.                 Warming up.
1)                Гра “Shops”.
На дошці малюнки магазинів і прикріплені товари. Учні по черзі читають назви товарів і говорять, у якому магазині можна їх купити.
2)                Розвиток діалогічного мовлення.
-                     Діалог “In the shop”.
II. Основна частина уроку
4.                 Групова робота.
Pupils take different words from the box and write.
-                     group - to the department store
-                     group - to the butcher’s
-                     group - to the chemist’s
-                     group - to the newsagent’s
Meet, soap, magazine, toys, dress, toothpaste, chicken, book, boots, pen, sausage, shampoo, bacon, copy-book, medicine, newspaper.
5.                 Подання тексту для читання.
Ex. 2 p. 48.
3)                Етап підготовки до читання.
Ex. 1 р. 48.
Учні розглядають малюнки й відповідають на запитання.
4)                Етап читання.
Учні читають текст і заповнюють таблицю за його змістом.
SHOP
WHERE?
WHAT ТО BUY?



6.                 Етап перевірки розуміння змісту тексту.
Ех. З р. 49.
Використовуючи підказки, учні по черзі розповідають про описані в тексті магазини.
7.                 Повторення граматичного матеріалу.
Ех. 5 р. 49.
Учні в парах заповнюють пропуски в діалозі відповідними формами минулого часу.
III. Заключна частина уроку»
8.                 Домашнє завдання.
Підготуватися до контрольної роботи.
9.                 Підведення підсумків уроку.
-                     Was the lesson interesting?
-What would you like the most?
-                     What was difficult?


воскресенье, 14 августа 2016 г.

Презентація "Музика " 8 клас

Шкільна сміхопанорама

Сценарій до Дня гумору –
Шкільна сміхопанорама

Мета: Сприяти формуванню гармонійно розвиненої особистості; сприяти соціалізації дитини , не відгороджувати дитину від проблем, які існують у суспільстві; виховувати естетичний смак, вміння аналізувати негативні риси поведінки; в гумористичній формі висвітлювати екологічні проблеми.

1-й ведучий. Сьогодні в школі незвичайний день – 1 квітня. Хлопців і дівчат не впізнати. Вони чемно вітаються зі старшими, один з одним, за все дякують, коли необхідно – перепрошують і привітно посміхаються. А все тому, що сьогодні 1 квітня. І в цей день, як відомо, буває все навпаки…
(Звучить 1-й куплет і приспів на мотив «Детство…»).
Поруч школа,
Є куди спішить,
Стежка швидко
До дверей біжить.
Не встиг награтись,
Роки-як вода,
Вже випускник я –
Закінчилась гра.
А я хотів би, так хотів би знов
В дитинство глянуть
І пограти в лов,
Даринку смикнуть
За одну косу,
Зробить у класі злітну полосу.
1-й ведучий.
Шкільне життя – не шоколад,
І щоб воно ішло на лад,
Нам треба більше жартувати,
Невдачі гумором долати
2-й ведучий
Сьогодні буде торба сміху,
Вам, любі гості, на утіху.
Всім пропонує «Вінегрет»
Шкільний веселий ко-ло-верт.
1-й ведучий.
Але постійте. в класі тиша,
Невже нас слайд погризли миші?
2-й ведучий.
Ну, а це що за дива,
1-й ведучий.
Почекаємо давай!
(Вбігають бабки).
Бабки.
Хух! Встигли! Перший ролик наш!
Приготувалися!
Займаймо вихідну позицію! І… раз…

Ми бабки-молодушки.
Смішинки в нас подрушки.
Жувать ми їх готові
І класти під подушки.
Лікуєм від нудоти.
Як треба – зачаруємо,
Усмішку подаруємо.
Льодовик у серцях
Хай розмерзнеться,
Сміх і радість до нас
Хай повернеться.
Водограєм нехай гумор лине,
Веселиться нехай вся країна.
1-а бабуся.
Все. що є
Й чого не маємо,
У макітрі розтираємо.
2-а бабуся.
Що було і не було,
У макітрі щоб гуло.
1-а бабуся.
Трохи сміху, трохи сліз,
Анекдот, щоб теж уліз,
2-а бабуся.
Щоб смішним запахло духом,
Треба буде слухать вухом.
1-а бабуся.
Жартівливий дух летить,
Як же нам його зловить? Ловімо!
Ведучий. Ми запрошуємо вас, Шановні гості, друзі, на нашу вулицю Сміху.

На вулиці сміху веселий народ.
там дружбу шанують, як сто нагород.
На вулиці Сміху з веселки місток,
Він з вулиці сміху біжить до зірок.
Приспів:
Дім, що ми збудуємо, часу непідвладний,
Сонце не уступить чорній тьмі.
Це тому, що сміх наш – вірна зброя дружніх,
Найсильніша зброя на землі.
На вулиці Сміху скрізь жарти дотепні,
Навчання і праця – там речі конкретні,
Закінчитись може звичайна дорога,
А вулиці Сміху не видно кінця.
На вулиці Сміху сто тисяч чудес:
Швидкі каруселі і ліс до небес.
На кожнім городі банани ростуть,
І в кожній хатині там казки живуть.
Приспів:
На вулиці Сміху щаслива рідня
Там змалку проходять науку добра.
На вулиці Сміху збудуємо дім
І разом із друзями поселимось в нім.
2-й вулиця наша – незвичайна. тут є школа, в якій трапляються веселі пригоди і цікаві уроки з веселими перервами.
ВЕСЕЛА СЦЕНКА.
Учитель. Діти, для роботи на підсобному господарстві школи потрібно десять добровольців. (Один учень відходить убік). Що це значить, Андрію?
Андрій. Хочу звільнити місце для добровольців.
ВЕСЕЛА СЦЕНКА 2.
Учитель.
Сашко, а що це в тебе під оком?
– За культуру постраждав.
– Тобто?
– Я сказав Іванові, що тримати руки в кишенях не культурно.
– Правильно сказав.
– От він їх і витягнув.
ВЕСЕЛА СЦЕНКА 4.
1-й учень. Цікаво, як проходять першоквітневі уроки в школі?
Уроки зоології
Вчитель. Чому на зиму птахи летять на південь?
Учні. Тому, що дуже важко іти туди пішки.
Вчитель. Чому голуби літають?
Учні. Тому, що за ними ганяються коти.
Вчитель. Що це таке: сіре, на чотирьох ногах і з валізою?
Учні. Миша, що їде на канікули додому.
Вчитель. Галю, чому в тебе в зошиті суцільні пропуски?
– Е, Натолю Іванівно, це пропуски спеціально для реклами.
РЕКЛАМНА ПАУЗА.
Учні. Справжній шоколад – шоколад від фабрики «Світоч»

– Дівчата, а навіщо ж роблять білий шоколад?
– Щоб темношкірі також могли ним обмурзатись.
(Звучить музика, потім – дзвінок).
2-й ведучий .На уроці народознавства ми вивчили народні прикмети, які є актуальними для нашої школи. Як у народі кажуть: «Хочеш – вір, хочеш не вір»
1-й ведучий. Якщо на території школи сміття лежить зі заходу на схід вітер західний.
2-й учень. Якщо щітка не вміщається в роті, значить вона не зубна, а для взуття.
1-й ведучий. Погано зав’язані шнурки можуть бути причиною розбитого носа.
2-й учень. Якщо ви необережно вилили компот із чорної горобини на білу блузку своєї подруги, то скористайтеся рекламою для виведення плям.
(Учениця рекламує пральний порошок)
Вам здається, що це ідеальна блузка?
А як щодо цього?
Представляємо нову формулу актив-вайт.
Новий «Тайд! дбайливо бореться з плямами,
Які іншим пральним засобом не під силу.
Чистота – чисто «Тайд».
1-й ведучий. Це все дуже складно, оскільки на ці пральні засоби кишенькових грошей аж ніяк не вистачає. Я пропоную доступний, дешевий і перевірений мною спосіб виведення плям.
– Який?
– Дуже просто. Береш фломастер, обводиш ним пляму і акуратно вирізаєш ножицями.
Ведучий. Щоб легше було жити, долати дрібні труднощі – даруйте один одному щирі і
добрі усмішки. І не тільки 1 квітня, але весь рік, адже вулиці Сміху немає кінця!

1-а учениця. Вона нічого не коштує, але багато дає. Це усмішка.
2-а учениця. Вона збагачує тих, хто її отримує і не збіднює при цьому того, хто її дарує.
1-а учениця. Вона тримає мить, а в пам’яті залишається назавжди. Посміхайтесь!
2-а учениця. Вона приносить щастя в дім, породжує атмосферу доброзичливості у ділових стосунках і служить паролем для друзів.
1-а учениця. Усмішка – бальзам для втомлених, сонячний промінчик для тих, хто впав духом, вона – найкращі ліки від неприємностей.
2-а учениця. А, проте, її не можна купити, не можна випросити, позичити, вкрасти.
Вона сама по собі ні на що не годиться, поки її не подарували.
Усміхайтесь!
Смійтеся на здоров’я!
Чергові.
Розгрібаючи смітник, –
учнівську власність,
Ми віднайшли шедеври класні
(Зачитують записки учнів).
1. Дай списати задачу –
Куплю жуйку на здачу.
2. Шпаргалку не дам,
даси гривню – продам.
3. Відстань від мене,
дорости, бо ще зелений.
4. Я не вивчив слова,
відпрошуся, скажу,
що болить голова.

Посміхнись і буде все окей,
Сумувати більше нині не прийдеться,
Коли жарт помножиш на дотеп,
То про сум забути зовсім доведеться.
І тоді життя шкільне,
Стане суперчарівне
І не буде суму й жалю ні краплини,
Нових хочеш сподівань –
В клас до ледарів заглянь,
Й не залишиться для суму ні хвилинки.


Не в десятім государстві,
Не в заморському десь царстві,
А щодня отут у нас
Сміховинок повен клас.

У максима язик
Лінуватися не звик.
З балачок уже розпух,
Що тепер хвата до вух. Ух!

Від ласкавих добрих слів
Рот у хлопців почорнів,
Щоб хоч трохи відбілити
«Ваніш» треба їм купити. Так, так, так!

Як нам ледарів зібрати,
Не було б куди саджати.
Якби їх хто купував,
Бізнес наш би не пропав. Во!

Не витримує вже стеля
Наших доблесних спортсменів,
На перерві, як в бою,
Силу міряють свою.
Треба спонсорів шукати.
Щоб нечепур нам покупати.
Хай придбають нам басейн,
І діла будуть окей!
Хай смішний наш «вінегрет»
Буде всім вам на десерт,
Все погане хай минеться,
Хай вам весело живиться!
Ведучі.
Хай веселий настрій буде:
В школі й дома,
А шкільний наш коловерт
Відганяє втому.
ДОПИТЛИВІ БРАТИКИ
– Так ви той телепень і є ? – запитали малі хлопчики парубка, що прийшов до їхньої сестри.
– Що за телепень? – зніяковів хлопець.
– А мама татові так сказала: « Нашу Клаву треба чимскоріш за якогось телепня віддати, бо ніякого толку з неї не буде»
ЗАПИТАЙ У МАМИ
– Тату, ти не знаєш, де Кордильєри?
– Запитай у мами. Вона завжди представляє все з місця на місце.
НА МОРІ
Чоловік з дружиною купаються в морі.
– Ти, чоловіче, весь час біля мене. Боїшся, щоб я часом не потонула?
– Розумієш, на тобі стільки золота, що я боюсь його втратити.
КОРИСТЬ
– Мишко, ти радієш, коли я приходжу до вас?
– Звичайно, дядю! Кожного разу мати дає мені карбованця, щоб я не питав, чому у тебе такий червоний ніс…
ПРИЧИНА ДЛЯ РАДОСТІ
– Чого це ви розвеселилися, лікарю ?- запитує медсестра стоматолога.
– Зараз увійде автоінспектор, який зробив мені дірку в талоні.
ДУЖЕ ПРОСТО
У машині їдуть двоє. Коли це дорогу перегородила отара овець. Довелося зупинитись.
– Триста дев’яносто п’ять овець, каже один, коли отара пройшла.
– Як це ти зумів їх полічити?
– Дуже просто. спершу порахував усі ноги, а потім поділив на чотири.
ОБІЦЯНКА.
У закутку шкільного двору сховалися два учні і курять.
– Де ти навчився кільця з диму пускати?
– Якщо я добре вчитимусь, то батько обіцяв ще й не такому навчити


Мій улюблений письменник


Тема : Мій улюблений письменник .
Мета: повторити й активізувати ЛО теми; практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання загального уявлення та максимально  повного та точного розуміння всієї інформації , що міститься в тексті ; розвивати навички монологічного мовлення ; виховувати любов до читання

                              ХІД УРОКУ
І ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1.Повідомлення теми та мети уроку
The topic of our today’s lesson is “ My favour­ite writer. By the end of the lesson you should be able:
• to recognize and understand new words and word combinations in the text; to read and understand the gist and details despite the natural difficulties; to participate in common conversational exchanges about the topic of today’s lesson.
2.Перевірка домашнього завдання
3 уведення в іншомовну атмосферу
Гра Find the writer
Учні отримують картки для роботи .
На картках позначено імя  письменника або назва твору.
Кожен учень повинен знайти однокласника з відповідною назвою .
What title of the book is there on your card? Was it written by...?


Arthur

Alexandre
Antoine
Robert
J. K.
William
Conan
Dumas
Saint-Ex-
Louis
Rowling
Shake­
Doyle

upery
Stevenson

speare
The
The Three
The Little
Treasure.
Harry
Romeo
Hound of
Musket­
Prince
Island
Potter
and
Basker-
eers


and the
Juliet
ville’s



Sorcerer’s
Stone



ІІ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.                   Етап підготовки до аудіювання.
Т: Look at the book titles. Which of them have you read? Which of them have heard of?
Do you know who are the characters in these books?
2.                   Аудіювання.
T: Listen to the description of the characters from the books you can see in the pісture What characters are these? Write down their names in your exercis books.
Number 1. He is a private detective who is able to solve crimes and mysteries using powers of observation and deduction, sometimes without leaving his flat. He is of shown wearing a special type of hat called a deerstalker and smoking a pipe.(Шерлок Холмс)

Number 2. He is an English traveller who visits strange lands, including Lilliput, wlr the people are all tiny, Brobdingnag, where the people are all giants  of the Houyhnhnms and the Yahoos, where the horses are wise and the humans are pid and cruel. (Мандри Гуллівера)

Number 3. They are two young people who fall in love although they are from fan who are enemies. They get married secretly but are unable to live together and the ] ends with their death.(Ромео і Джульєта)

Number 4 He is a character of traditional British stories, who is said to have live: Sherwood Forest near Nottingham during the rule of King Richard I. His compan. (usually called his Merry Men) included Friar Tuck, Little John and Will Scarlet, his lover was Maid Marian. Together they robbed rich people and gave money poor, and their enemy was the Sheriff of Nottingham. (Робін Гуд)

Number 6. This character is especially popular with children. He is a lively  boy who lives with his Aunt Polly in St Petersburg, Missouri. He has an exciting and many adventures on the Mississippi River with his friends Huckleberry Fir Becky Thatcher.(Том Соєр)
Учні слухають характеристику літературних героїв з книжок, зображені малюнку і записують їхні імена в зошити.

Робота в групах.
T. What do you know about famous English writer ?
Let’s listen to some information and be ready to have a test.
(Checking up of a homework.)
Серед учнів визначалися вчителі історії, лі­тератури, філософії, політики та бібліоте­кар. Вони підготували біографічні відомості про письменників.
Міні-конференція
Т. Teacher of history could you answer Where and when was born?
Повідомлення учнів про улюблених письменників

1 Пред’явлення тексту для читання
1)Pre-Reading Activities Етап підготовки до читання впр.2бст.52
Listen to the following names from teacher’s voice (from tape-recorder). Read them together with the translation. Put them into certain place.

While-Reading Activities. Етап читання тексту та виконання вправ під час читання
 Переглядове читання тексту з ме­тою отримання загального уявлення про його зміст.
T. What do you want to know about the geo­graphical position of the unknown land?
2.Етап перевірки розуміння змісту тексту
Work in groups: put the questions of different kinds and answer the questions.
Make up a dialogue about your favourite writer and his/ her works.
Who is your favourite writer?
My favourite writer is _ He was born      
What is he famous for?
He is well-known as a  
You have read a lot of his works, haven’t you?
Yes, I have.
Which is the most interesting?
I like __
Could you retell the plot of it?
Yes. It was a story about       (time, place, characters, the main idea).

 Завершальна частина уроку
1.                   Домашнє завдання
Т. Write an essay about your favourite writer and his / her works.
2.                   Підбиття підсумків уроку
T. Which activities have we done today? Was it difficult for you to read the text?